diabetic-living-lk

YAYINCI DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş.
İcra Kurulu Başkanı: Mehmet Y. Yılmaz
Yayın Direktörü: Berna Özben Akın
Yazı İşleri Müdürü (Sorumlu): Özgür Alev Tezcanlı
Grafik Tasarım: Selma Övet Berber
Katkıda bulunanlar/Çeviri: Ferhan Çamlıkaya
Ankara Temsilcisi: Erdal İpekeşen
Telefon: 0312 207 00 71 – 0312 207 00 95

YÖNETİM
Genel Yayın Koordinatörü: Yeşim Denizel
Projeler Direktörü(Tüzel Kişi Tem.): Ferit Özkaşıkçı
Satış Direktörü: Orhan Taşkın
Finans Direktörü: Didem Kurucu
Üretim Direktörü: Servet Kavasoğlu

REKLAM
Grup Başkanı: Viki Habif
Grup Başkan Yardımcısı: Koray Bilici
Satış Müdürleri: Ebru Elçi, Yonca Gönen, Candice Roelens
Teknik Müdür: Nusret Kırımlıoğlu
Telefon: 0212 336 53 60 – 3 hat
Faks: 0212 336 53 90

Reklam Rezervasyon
Telefon: 0212 336 53 00 – 57 – 59
Faks: 0212 336 53 92 – 93
Ankara Reklam-Bölge Temsilcisi: Sezinur Balıkçıoğlu
Telefon: 0312 207 00 72 – 73
Hedef Sayfalar:
Telefon: 0212 336 53 70 Faks: 0212 336 53 91

ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ
Almanya/Merkez: Vanessa Noetzel
T. +49 89 9250 3532, vanessa.noetzel@burda.com
Michael Neuwirth
T. +49 89 9250 3629, michael.neuwirth@burda.com
Avusturya/İsviçre: Goran Vukota
T. +41 44 81 02 146, goran.vukota@burda.com
Fransa/Luksemburg: Marion Badolle-Feick
T. +33 1 72 71 25 24, marion.badolle-feick@burda.com
İtalya: Mariolina Siclari, International Advertising Sales Director
T. +39 02. 91 32 34 66, mariolina.siclari@burda.com
İngiltere/İrlanda: Jeannine Soeldner
T. +44 20 3440 5832, jeannine.soeldner@burda.com
ABD+Kanada+Meksika: Salvatore Zammuto
T. +1 212 884 48 24, salvatore.zammuto@burda.com

YÖNETİM YERİ: Trump Towers Kule 2 Kat: 21-24 34387 Şişli / İst.
Telefon: 0212 410 35 06 Faks: 0212 410 35 37
e-posta: diabeticliving@doganburda.com

BASKI: Bilnet Matbaacılık ve Ambalaj San. A.Ş.
Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No:16
Ümraniye/ İstanbul
Telefon: 0216 444 44 03 Faks: 0216 365 99 07-08
www.bilnet.net.tr
DAĞITIM: Yaysat A.Ş. Telefon: 0212 622 22 22
Yayın Türü: Yerel, süreli, dönemsel

DB Okur Hizmetleri Hattı: 0 212 478 0 300
e-posta: okurhizmetleri@doganburda.com
DB Abone Hizmetleri Hattı: 0212 478 0 300 Faks: 0212 410 35 12-13
abone@doganburda.com www.doganburda.com
Pazar hariç hergün saat 09.00-18.00 arasında hizmet verilmektedir.

meredith

Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür: Stephen Lacy
İş Geliştirme Müdürü: John Zieser
Meredith Uluslararası Direktörü: Mike Lovell

Diabetic Living Dergisi Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından Meredith Corp. lisansıyla T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Diabetic Living Dergisinde yayımlanan yazı, fotoğraf, harita illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

fipp üyesidir.